КОРОТКА ІСТОРІЯ СТРИЙСЬКОГО МБТІ

 

 

Стрийське МБТІ засноване 27.03.1945 року, як міське бюро Української інвентаризаційної контори (УКРІНК).

З часом територія обслуговування бюро розширилась і воно почало надавати послуги зінвентаризації нерухомого майна і реєстраціїправа власності в містах і селищах міського типуСтрийського, Сколівського, Жидачівського,Миколаївського, а потім і Пустомитівськогорайонів і стало Стрийським міжміським бюротехнічної інвентаризації та підпорядковувалосьпо вертикалі Львівському обласному управліннюжитлово-комунального господарства.

Починаючи з 1984 року бюро почало надавати послуги в сільських населених пунктах і поміняло назву на Стрийське міжрайонне бюро технічної інвентаризації.

Для вдосконалення системи обслуговування населення в 1986 році Пустомитівський район був переданий в зону обслуговування Львівського МБТІ, а в районних центрах, з метою наближення надання послуг до замовників, утворено виробничі групи спеціалістів забезпечених приміщеннями , оргтехнікою, інструментами і матеріалами.

 

Зараз свою діяльність бюро проводить на території 4-х адміністративних районів, 3-х міст обласного підпорядкування площею 3989 кв.м, в 307 населених пунктах з населенням понад 355 тис чоловік.

 

 

 

 

Додаткова інформація